Inicio Registrarse Iniciar Sesion Conectado como: Invitado

...

Escudo SD Sueca
SD Sueca club de futbol

SD Sueca

SD SuecaArchivo Histórico

Patrocinador SD Sueca

AMATEUR (2017-18)

Volver histórico

Jugadores sin guardar

1a Regional Grupo 5
jGCECPCGFEFPFgfgcpt
1CD Enguera281310573662162
2L Olleria CF28924824572855
3Almusafes CF285461022613051
4CD Chella28734735572948
5CF Promeses Sueca28653735463847
6SD SUECA28546824504045
7CD Llosa28735626563844
8CD Benifaio28546455344236
9Picasent CF28626429355234
10UE Vall d Alcalalans28348617334032
11CD Juventud Picanya28636248384431
12CD Alcudia de Crespins285010518325731
13Catarroja CF28536339345930
14UD Carcaixent B282210438367923
15CF Pallleter Paiporta2831103111347220
16CF Racing d Algemesi Mecavenida B0007008000

Calendario liga final

Jornada 01
CD Enguera10CD Benifaio
Almusafes CF12Picasent CF
UE Vall d Alcalalans12SD SUECA
UD Carcaixent B22Catarroja CF
CD Alcudia de Crespins02CD Juventud Picanya
CD Chella23CF Promeses Sueca
L Olleria CF40CD Llosa
Jornada 02
CD Benifaio21L Olleria CF
Picasent CF01CD Enguera
SD SUECA22CF Pallleter Paiporta
Catarroja CF13UE Vall d Alcalalans
CD Juventud Picanya81UD Carcaixent B
CF Promeses Sueca41CD Alcudia de Crespins
CD Llosa31CD Chella
Jornada 03
CD Benifaio20Picasent CF
Almusafes CF12SD SUECA
CF Pallleter Paiporta32Catarroja CF
UE Vall d Alcalalans11CD Juventud Picanya
UD Carcaixent B13CF Promeses Sueca
CD Alcudia de Crespins01CD Llosa
L Olleria CF10CD Chella
Jornada 04
Picasent CF11L Olleria CF
SD SUECA11CD Enguera
Catarroja CF11Almusafes CF
CD Juventud Picanya01CF Pallleter Paiporta
CF Promeses Sueca11UE Vall d Alcalalans
CD Llosa11UD Carcaixent B
CD Chella22CD Alcudia de Crespins
Jornada 05
CD Benifaio00SD SUECA
CD Enguera30Catarroja CF
Almusafes CF00CD Juventud Picanya
CF Pallleter Paiporta01CF Promeses Sueca
UE Vall d Alcalalans15CD Llosa
UD Carcaixent B03CD Chella
L Olleria CF30CD Alcudia de Crespins
Jornada 06
SD SUECA01Picasent CF
Catarroja CF00CD Benifaio
CD Juventud Picanya22CD Enguera
CF Promeses Sueca02Almusafes CF
CD Llosa70CF Pallleter Paiporta
CD Chella20UE Vall d Alcalalans
CD Alcudia de Crespins14UD Carcaixent B
Jornada 07
Picasent CF21Catarroja CF
CD Benifaio22CD Juventud Picanya
CD Enguera41CF Promeses Sueca
Almusafes CF44CD Llosa
CF Pallleter Paiporta03CD Chella
UE Vall d Alcalalans01CD Alcudia de Crespins
L Olleria CF23UD Carcaixent B
Jornada 08
SD SUECA13L Olleria CF
CD Juventud Picanya21Picasent CF
CF Promeses Sueca33CD Benifaio
CD Llosa21CD Enguera
CD Chella12Almusafes CF
CD Alcudia de Crespins02CF Pallleter Paiporta
UD Carcaixent B01UE Vall d Alcalalans
Jornada 09
SD SUECA21Catarroja CF
Picasent CF31CF Promeses Sueca
CD Benifaio14CD Llosa
CD Enguera20CD Chella
Almusafes CF41CD Alcudia de Crespins
CF Pallleter Paiporta61UD Carcaixent B
L Olleria CF12UE Vall d Alcalalans
Jornada 10
Catarroja CF15L Olleria CF
CD Juventud Picanya31SD SUECA
CD Llosa41Picasent CF
CD Chella30CD Benifaio
CD Alcudia de Crespins16CD Enguera
UD Carcaixent B13Almusafes CF
UE Vall d Alcalalans30CF Pallleter Paiporta
Jornada 11
Catarroja CF21CD Juventud Picanya
SD SUECA00CF Promeses Sueca
Picasent CF05CD Chella
CD Benifaio23CD Alcudia de Crespins
CD Enguera92UD Carcaixent B
Almusafes CF31UE Vall d Alcalalans
L Olleria CF31CF Pallleter Paiporta
Jornada 12
CD Juventud Picanya21L Olleria CF
CF Promeses Sueca31Catarroja CF
CD Llosa11SD SUECA
CD Alcudia de Crespins32Picasent CF
UD Carcaixent B02CD Benifaio
UE Vall d Alcalalans01CD Enguera
CF Pallleter Paiporta05Almusafes CF
Jornada 13
CD Juventud Picanya00CF Promeses Sueca
Catarroja CF08CD Llosa
SD SUECA02CD Chella
Picasent CF02UD Carcaixent B
CD Benifaio20UE Vall d Alcalalans
CD Enguera51CF Pallleter Paiporta
L Olleria CF12Almusafes CF
Jornada 14
L Olleria CF00CF Promeses Sueca
CD Llosa10CD Juventud Picanya
CD Chella11Catarroja CF
CD Alcudia de Crespins01SD SUECA
UE Vall d Alcalalans50Picasent CF
CF Pallleter Paiporta12CD Benifaio
Almusafes CF12CD Enguera
Jornada 15
CF Promeses Sueca41CD Llosa
CD Juventud Picanya22CD Chella
Catarroja CF10CD Alcudia de Crespins
SD SUECA13UD Carcaixent B
Picasent CF21CF Pallleter Paiporta
CD Benifaio02Almusafes CF
CD Enguera10L Olleria CF
Jornada 16
CD Benifaio22CD Enguera
Picasent CF13Almusafes CF
CF Racing d Algemesi Mecavenida B00CF Pallleter Paiporta
SD SUECA20UE Vall d Alcalalans
Catarroja CF31UD Carcaixent B
CD Juventud Picanya02CD Alcudia de Crespins
CF Promeses Sueca00CD Chella
CD Llosa23L Olleria CF
Jornada 17
L Olleria CF40CD Benifaio
CD Enguera30Picasent CF
Almusafes CF00CF Racing d Algemesi Mecavenida B
CF Pallleter Paiporta04SD SUECA
UE Vall d Alcalalans33Catarroja CF
UD Carcaixent B20CD Juventud Picanya
CD Alcudia de Crespins10CF Promeses Sueca
CD Chella21CD Llosa
Jornada 18
Picasent CF12CD Benifaio
CF Racing d Algemesi Mecavenida B00CD Enguera
SD SUECA06Almusafes CF
Catarroja CF21CF Pallleter Paiporta
CD Juventud Picanya21UE Vall d Alcalalans
CF Promeses Sueca31UD Carcaixent B
CD Llosa03CD Alcudia de Crespins
CD Chella10L Olleria CF
Jornada 19
L Olleria CF43Picasent CF
CD Benifaio00CF Racing d Algemesi Mecavenida B
CD Enguera21SD SUECA
Almusafes CF01Catarroja CF
CF Pallleter Paiporta12CD Juventud Picanya
UE Vall d Alcalalans12CF Promeses Sueca
UD Carcaixent B11CD Llosa
CD Alcudia de Crespins12CD Chella
Jornada 20
CF Racing d Algemesi Mecavenida B00Picasent CF
SD SUECA00CD Benifaio
Catarroja CF21CD Enguera
CD Juventud Picanya12Almusafes CF
CF Promeses Sueca32CF Pallleter Paiporta
CD Llosa01UE Vall d Alcalalans
CD Chella70UD Carcaixent B
CD Alcudia de Crespins03L Olleria CF
Jornada 21
L Olleria CF00CF Racing d Algemesi Mecavenida B
Picasent CF21SD SUECA
CD Benifaio31Catarroja CF
CD Enguera31CD Juventud Picanya
Almusafes CF02CF Promeses Sueca
CF Pallleter Paiporta02CD Llosa
UE Vall d Alcalalans00CD Chella
UD Carcaixent B10CD Alcudia de Crespins
Jornada 22
SD SUECA00CF Racing d Algemesi Mecavenida B
Catarroja CF00Picasent CF
CD Juventud Picanya21CD Benifaio
CF Promeses Sueca00CD Enguera
CD Llosa20Almusafes CF
CD Chella20CF Pallleter Paiporta
CD Alcudia de Crespins10UE Vall d Alcalalans
UD Carcaixent B12L Olleria CF
Jornada 23
L Olleria CF21SD SUECA
CF Racing d Algemesi Mecavenida B00Catarroja CF
Picasent CF11CD Juventud Picanya
CD Benifaio02CF Promeses Sueca
CD Enguera10CD Llosa
Almusafes CF20CD Chella
CF Pallleter Paiporta12CD Alcudia de Crespins
UE Vall d Alcalalans00UD Carcaixent B
Jornada 24
Catarroja CF23SD SUECA
CD Juventud Picanya00CF Racing d Algemesi Mecavenida B
CF Promeses Sueca00Picasent CF
CD Llosa00CD Benifaio
CD Chella11CD Enguera
CD Alcudia de Crespins23Almusafes CF
UD Carcaixent B14CF Pallleter Paiporta
UE Vall d Alcalalans02L Olleria CF
Jornada 25
L Olleria CF31Catarroja CF
SD SUECA30CD Juventud Picanya
CF Racing d Algemesi Mecavenida B00CF Promeses Sueca
Picasent CF10CD Llosa
CD Benifaio14CD Chella
CD Enguera50CD Alcudia de Crespins
Almusafes CF20UD Carcaixent B
CF Pallleter Paiporta13UE Vall d Alcalalans
Jornada 26
CD Juventud Picanya01Catarroja CF
CF Promeses Sueca15SD SUECA
CD Llosa00CF Racing d Algemesi Mecavenida B
CD Chella23Picasent CF
CD Alcudia de Crespins10CD Benifaio
UD Carcaixent B14CD Enguera
UE Vall d Alcalalans21Almusafes CF
CF Pallleter Paiporta02L Olleria CF
Jornada 27
L Olleria CF20CD Juventud Picanya
Catarroja CF03CF Promeses Sueca
SD SUECA30CD Llosa
CF Racing d Algemesi Mecavenida B00CD Chella
Picasent CF30CD Alcudia de Crespins
CD Benifaio11UD Carcaixent B
CD Enguera30UE Vall d Alcalalans
Almusafes CF80CF Pallleter Paiporta
Jornada 28
CF Promeses Sueca32CD Juventud Picanya
CD Llosa02Catarroja CF
CD Chella12SD SUECA
CD Alcudia de Crespins00CF Racing d Algemesi Mecavenida B
UD Carcaixent B23Picasent CF
UE Vall d Alcalalans23CD Benifaio
CF Pallleter Paiporta11CD Enguera
Almusafes CF11L Olleria CF
Jornada 29
CF Promeses Sueca23L Olleria CF
CD Juventud Picanya12CD Llosa
Catarroja CF13CD Chella
SD SUECA42CD Alcudia de Crespins
CF Racing d Algemesi Mecavenida B00UD Carcaixent B
Picasent CF01UE Vall d Alcalalans
CD Benifaio21CF Pallleter Paiporta
CD Enguera11Almusafes CF
Jornada 30
CD Llosa41CF Promeses Sueca
CD Chella51CD Juventud Picanya
CD Alcudia de Crespins41Catarroja CF
UD Carcaixent B37SD SUECA
UE Vall d Alcalalans00CF Racing d Algemesi Mecavenida B
CF Pallleter Paiporta42Picasent CF
Almusafes CF11CD Benifaio
L Olleria CF00CD Enguera

Calendario liga regular

2017-08-15

SD SUECA 2-1 UD ALGINET B

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica :

2017-08-22

SD SUECA 1-3 UD Carcaixent

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica :

2017-08-25

SD SUECA 1-0 UE Alaquàs Walter

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica : <p><span class="hiddenSpellError" style="padding-bottom: 2px; background-image: url('../../images/squiggle_red.png'); background-repeat: repeat-x; background-position: left bottom; cursor: default; color: #666666; font-family: 'Open Sans', Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 16px;">sds</span><span style="color: #666666; font-family: 'Open Sans', Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 16px;">&nbsp;1-0&nbsp;</span><span class="hiddenSpellError" style="padding-bottom: 2px; background-image: url('../../images/squiggle_red.png'); background-repeat: repeat-x; background-position: left bottom; cursor: default; color: #666666; font-family: 'Open Sans', Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 16px;">Alaquas</span><span style="color: #666666; font-family: 'Open Sans', Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 16px;">El tercer enfrontament de preparaci&oacute; per als de&nbsp;</span><span class="hiddenSpellError" style="padding-bottom: 2px; background-image: url('../../images/squiggle_red.png'); background-repeat: repeat-x; background-position: left bottom; cursor: default; color: #666666; font-family: 'Open Sans', Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 16px;">Quique</span><span style="color: #666666; font-family: 'Open Sans', Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 16px;">&nbsp;Mart&iacute;nez, ha estat molt&nbsp;</span><span class="hiddenGrammarError" style="padding-bottom: 2px; background-image: url('../../images/squiggle.png'); background-repeat: repeat-x; background-position: left bottom; cursor: default; color: #666666; font-family: 'Open Sans', Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 16px;">disputat e</span><span style="color: #666666; font-family: 'Open Sans', Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 16px;">&nbsp;igualat.&nbsp;</span><span class="hiddenGrammarError" style="padding-bottom: 2px; background-image: url('../../images/squiggle.png'); background-repeat: repeat-x; background-position: left bottom; cursor: default; color: #666666; font-family: 'Open Sans', Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 16px;">Hi han</span><span style="color: #666666; font-family: 'Open Sans', Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 16px;">&nbsp;hagut clares ocasions de gol en les dues porteries, per&ograve; finalment els de casa s'ha imposat per 1-0 a&nbsp;</span><span class="hiddenGrammarError" style="padding-bottom: 2px; background-image: url('../../images/squiggle.png'); background-repeat: repeat-x; background-position: left bottom; cursor: default; color: #666666; font-family: 'Open Sans', Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 16px;">l' Alacuas</span><span style="color: #666666; font-family: 'Open Sans', Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 16px;">. El gol del Sueca ha sigut de bella factura, per emmarcar. Gran assist&egrave;ncia d'</span><span class="hiddenSpellError" style="padding-bottom: 2px; background-image: url('../../images/squiggle_red.png'); background-repeat: repeat-x; background-position: left bottom; cursor: default; color: #666666; font-family: 'Open Sans', Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 16px;">&Aacute;lex</span><span style="color: #666666; font-family: 'Open Sans', Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 16px;">&nbsp;Gonz&aacute;lez i espl&egrave;ndid remat de cap de&nbsp;</span><span class="hiddenSpellError" style="padding-bottom: 2px; background-image: url('../../images/squiggle_red.png'); background-repeat: repeat-x; background-position: left bottom; cursor: default; color: #666666; font-family: 'Open Sans', Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 16px;">Migui</span><span style="color: #666666; font-family: 'Open Sans', Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 16px;">, que ha impulsat el bal&oacute; al fons de la xarxa. Merescut gol que feia temps que se li resistia al mitjapunta&nbsp;</span><span class="hiddenSpellError" style="padding-bottom: 2px; background-image: url('../../images/squiggle_red.png'); background-repeat: repeat-x; background-position: left bottom; cursor: default; color: #666666; font-family: 'Open Sans', Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 16px;">suecaniste</span><span style="color: #666666; font-family: 'Open Sans', Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 16px;">.</span></p>

2017-08-31

SD SUECA 2-6 Bugarra

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica :

2017-09-02

Manises 1-2 SD SUECA

Alineación local :

Alineación visitante :

. . 0. . 0 , . . 0. . 0 , . . 0. . 0 , . . 0. . 0 , . . 0. . 0

Arbitro : D

Crónica :

2017-09-17

UE Vall d Alcalalans 1-2 SD SUECA

Alineación local : , (89min) 263 , , , , (83min) 573 , (65min) 532 , , (56min) 7 , ,

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica : <p>PRIMER PARTIT, PRIMERA Vict&ograve;ria.</p> <p>La sds s&acute;emport&agrave; els tres punts del municipal de Montserrat</p> <p>El partit comen&ccedil;a molt igualat amb dos equips que jugaven al futbol de forma molt diferent.</p> <p>L'equip local amb un joc molt directe, buscava sempre al seu davanter centre, Paco Mart&iacute;nez, un killer que sabia jugar d'esquenes i esperar l'entrada dels jugadors de segona l&iacute;nia. Per la seua banda el Sueca intentava dominar el partit tenint l'esf&egrave;ric i dominant la possessi&oacute;.</p> <p>&nbsp;</p> <p>Al minut 9. Un bal&oacute; penjat a l'area a la recerca del 9 de la Vall, provoc&agrave; que Gramache en l'intent de rebutjar, remat&eacute;s dins de la seua porteria. 1-0 per als locals.</p> <p>Al minut 15.H&eacute;ctor Clar&igrave; per una falta al centre del camp va rebre la tarjeta groga, Contreras volent ser el m&eacute;s espavilat de la classe, trague r&agrave;pidament la infracci&oacute;, per&ograve; l'arbitre l'amonest&agrave;, perqu&egrave; no li havia donat el perm&iacute;s corresponent per a traure.</p> <p>Al minut 31. Una vegada m&eacute;s aparegu&eacute; el nostre amic Contreras. &Agrave;lex Gonz&aacute;lez iniciava una contra m&eacute;s que perillosa i el dorsal 4 de la Vall, l'agaf&agrave; de la camisa per a frenar el contracolp. Segona groga i expulsi&oacute;.</p> <p>Amb 10 en el camp, el t&egrave;cnic local va preferir endarrerir al davanter Paco Mart&iacute;nez al mig del camp i li va fer un gran favor a la SDS, ja que ac&iacute; va desapreixer el Mart&iacute;nez de la Vall , tan va desapar&egrave;ixer que va ser substitu&iuml;t al 42 de la primera part.</p> <p>I va comen&ccedil;ar a apar&eacute;ixer el Mart&iacute;nez de Sueca, Adrian, el mariscal de camp, manava, ordenava i marcava el temps del partit, amb facilitat trobava a &Aacute;lex i a Silvio i buscava a Roca en punta.</p> <p>Al minut 41, el mateix Adrian des del mig del camp, va ser l'&uacute;nic de tot l'estadi en assabentar-se que el porter es trobava uns metres avan&ccedil;at......llan&ccedil;a el bal&oacute; de manera precisa, amb la justa pot&egrave;ncia per a qu&egrave; l'esf&egrave;ric tocara la xarxa sense que el porter, poguera evitar-ho.</p> <p>L'afici&oacute; local es quedava de pedra i l'arrossera embogia, amb el que de segur, ser&agrave; un dels gols m&eacute;s bonics de la temporada.</p> <p>Al minut 1:30 de la segona mitad, Silvio , al que tan sols li falta el gol per a arrodonir una excel.lent actuaci&ograve;, va traure un corner a la perfecci&oacute; i Toni Barbero remat&agrave; de forma impecable per a fer l'1-2, la vella gu&agrave;rdia tornava.</p> <p>La SDS tenia dominat per complet el partit, les ocasions se succe&iuml;en, &Agrave;lex Gonz&aacute;lez, Fos en dos ocasi&oacute;ns, Silvio en altres dos, Roca e incl&ograve;s Gayon hagueren pogut fer el tercer. El Sueca es trobava tan c&ograve;mode al camp, que al final fins deixa d'insistir cara porteria, cosa que aprofita l'equip local per a arrear una &uacute;ltima espenta a la recerca de l'empat, amb cor i garra, penja balons a l'area, per&ograve; Femen&iacute;a tamb&eacute; jugava i va fer dues bones aturades que impediren un mal resultat.</p> <p>Alineaci&oacute;: Femenia - Molina - Gramache - Gay&ograve;n - Toni - H. Clari - Adrian - Calzado - Silvio - &Agrave;lex- Roca.</p> <p>Tamb&eacute; jugaren : Fos - Visen Osca - Dani Osca i Andr&eacute;s</p>

2017-09-24

SD SUECA 2-2 CF Pallleter Paiporta

Alineación local : , (68min) 532 , , , (86min) 573 , , , , (76min) 611 , , (68min) 404

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica :

2017-09-30

Almusafes CF 1-2 SD SUECA

Alineación local : , , (45min) 9 , , , (88min) 263 , (84min) 404 , , (70min) 611 , ,

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica :

2017-10-07

SD SUECA 1-1 CD Enguera

Alineación local : , (84min) 611 , , , , , (89min) 573 , , , (64min) 263 , (46min) 576

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica :

2017-10-14

CD Benifaio 0-0 SD SUECA

Alineación local : , (72min) 611 , (70min) 404 , , , , , , , , (60min) 9

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica :

2017-10-22

SD SUECA 0-1 Picasent CF

Alineación local : , , (71min) 636 , , , , , , (60min) 7 , ,

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica :

2017-11-05

SD SUECA 1-3 L Olleria CF

Alineación local : , , (46min) 611 , , , (84min) 404 , , , (36min) 780 , (60min) 9 ,

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica :

2017-11-12

SD SUECA 2-1 Catarroja CF

Alineación local : , (89min) 404 , , , , , (65min) 611 , (71min) 532 , , , (83min) 263

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica :

2017-11-20

CD Juventud Picanya 3-1 SD SUECA

Alineación local : , , (79min) 263 , , , , , (74min) 573 , (29min) 532 , (76min) 9 ,

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica :

2017-11-26

SD SUECA 0-0 CF Promeses Sueca

Alineación local : , , (89min) 573 , , (63min) 3 , , , , , , (79min) 263

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica :

2017-12-02

CD Llosa 1-1 SD SUECA

Alineación local : , , , (76min) 263 , , (87min) 787 , (85min) 786 , (73min) 579 , , ,

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica :

2017-12-11

SD SUECA 0-2 CD Chella

Alineación local : , , , , , , , (46min) 532 , (46min) 3 , (46min) 7 , (80min) 573

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica :

2017-12-17

CD Alcudia de Crespins 0-1 SD SUECA

Alineación local : , (54min) 41 , , , , , (86min) 576 , , (71min) 9 , (83min) 579 ,

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica :

2018-01-07

SD SUECA 1-3 UD Carcaixent B

Alineación local : , (83min) 576 , , , (32min) 611 , (26min) 9 , , (46min) 780 , , ,

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica :

2018-01-14

SD SUECA 2-0 UE Vall d Alcalalans

Alineación local : , , , , , , (82min) 573 , , (54min) 9 , (89min) 576 , (67min) 780

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica :

2018-01-21

CF Pallleter Paiporta 0-4 SD SUECA

Alineación local : , , , , (78min) 573 , , , (27min) 780 , , , (39min) 636

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica :

2018-01-28

SD SUECA 0-6 Almusafes CF

Alineación local : , , , , , , (73min) 7 , (62min) 611 , , , (65min) 573

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica :

2018-02-04

CD Enguera 2-1 SD SUECA

Alineación local : , , , , , , (68min) 780 , , , (80min) 579 , (61min) 611

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica :

2018-02-11

SD SUECA 0-0 CD Benifaio

Alineación local : , , , , , , , (76min) 611 , , (46min) 611 , (70min) 7

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica :

2018-02-18

Picasent CF 2-1 SD SUECA

Alineación local : , , , , , (78min) 573 , , (86min) 572 , (62min) 701 , ,

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica :

2018-03-04

L Olleria CF 2-1 SD SUECA

Alineación local : , (68min) 576 , , (78min) 573 , , (55min) 780 , (82min) 8 , , , ,

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica :

2018-03-26

SD SUECA 3-0 CD Juventud Picanya

Alineación local : , , (65min) 9 , , , , , , (70min) 573 , ,

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica :

2018-03-30

Catarroja CF 2-3 SD SUECA

Alineación local : , , (80min) 573 , (57min) 2 , , (75min) 576 , , , , ,

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica :

2018-04-07

CF Promeses Sueca 1-5 SD SUECA

Alineación local : , , , , (68min) 579 , , (80min) 573 , , (46min) 780 , (77min) 572 ,

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica :

2018-04-15

SD SUECA 3-0 CD Llosa

Alineación local : , (85min) 573 , , , (46min) 780 , , (78min) 611 , , , (66min) 9 ,

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica :

2018-04-21

CD Chella 1-2 SD SUECA

Alineación local : , , , (89min) 801 , , , , (77min) 611 , , , (88min) 787

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica :

2018-04-27

SD SUECA 4-2 CD Alcudia de Crespins

Alineación local : , , , , (79min) 576 , , , (67min) 8 , (71min) 611 , (65min) 573 ,

Alineación visitante :

.

Arbitro : D

Crónica :

2018-05-05

UD Carcaixent B 3-7 SD SUECA

Alineación local : , (51min) 3 , , (54min) 611 , , (69min) 801 , (65min) 532 , , , ,

Alineación visitante :

Arbitro : XQX

Crónica :

Según el artículo 22 de la Ley de Servicios de la Sociedad de la Información y Comercio Electrónico así como en el Considerando (30) RGPD informamos de que este sitio web utiliza cookies propias y de terceros para optimizar tu navegación, adaptarse a tus preferencias y realizar labores analíticas. Al continuar navegando aceptas nuestra Política de CookiesAceptar