Inicio Registrarse Iniciar Sesion Conectado como: Invitado

...

Escudo SD Sueca
SD Sueca club de futbol

SD Sueca

SD SuecaArchivo Histórico

Patrocinador SD Sueca

PREBENJAMIN A (2016-17)

Volver histórico

Carpio
28/10/1994

Puesto: Entrenador

Procedencia:

Comentario :

LLinares22/06/2010

Puesto: Lateral izquierdo

Dorsal: 2

Procedencia:

VICTOR18/01/2009

Puesto: Lateral izquierdo

Dorsal: 9

Procedencia:

IAN24/01/2009

Puesto: Delantero centro

Dorsal: 8

Procedencia:

IKER27/07/2009

Puesto: Mediocentro

Dorsal: 12

Procedencia: NEOFIT

MATEO30/01/2010

Puesto: Central

Dorsal: 4

Procedencia:

CATALÁ02/02/2010

Puesto: Lateral izquierdo

Dorsal: 6

Procedencia:

IZAN01/01/1990

Puesto: Mediocentro

Dorsal: 10

Procedencia:

Planells01/01/1990

Puesto: Delantero centro

Dorsal: 3

Procedencia:

Yeray15/02/2009

Puesto: porterofs

Dorsal: 66

Procedencia:

David27/03/2009

Puesto: Portero

Dorsal: 13

Procedencia:

Munera01/01/1990

Puesto: Delantero centro

Dorsal: 9

Procedencia:

jGCECPCGFEFPFgfgcpt
1CD Llosa2410129131392859
2CD La Canal A2483210211293259
3CD Rafelguaraf2410127151555953
4CE Alberic Promeses A24823814862951
5CFB Castello de La Ribera24913724934151
6CF Trujillo La Pobla Llarga A248145081015740
7CD Benifaio A247144461036638
8SD SUECA A24616517737235
9CF Simat A24508409667827
10Racing Algemesi C2440821114414519
11Almusafes CF A24211010123614210
12UD Alzira C2410121111251597
13CF Atletico Carcer 2402121011191615
14DESC000140012000

Calendario liga final

Jornada 01
SD SUECA A100UD Alzira C
Almusafes CF A19CE Alberic Promeses A
CF Atletico Carcer 013CD Llosa
CF Simat A70Racing Algemesi C
CD La Canal A82CF Trujillo La Pobla Llarga A
CD Rafelguaraf53CD Benifaio A
CFB Castello de La Ribera00DESC
Jornada 02
UD Alzira C16CFB Castello de La Ribera
CE Alberic Promeses A21SD SUECA A
CD Llosa51Almusafes CF A
Racing Algemesi C72CF Atletico Carcer
CF Trujillo La Pobla Llarga A62CF Simat A
CD Benifaio A55CD La Canal A
DESC00CD Rafelguaraf
Jornada 03
CFB Castello de La Ribera10CE Alberic Promeses A
SD SUECA A42CD Llosa
Almusafes CF A23Racing Algemesi C
CF Atletico Carcer 07CF Trujillo La Pobla Llarga A
CF Simat A13CD Benifaio A
CD Rafelguaraf44CD La Canal A
UD Alzira C00DESC
Jornada 04
CE Alberic Promeses A00DESC
CD Llosa22CFB Castello de La Ribera
Racing Algemesi C25SD SUECA A
CF Trujillo La Pobla Llarga A50Almusafes CF A
CD Benifaio A90CF Atletico Carcer
CD La Canal A41CF Simat A
UD Alzira C012CD Rafelguaraf
Jornada 05
DESC00CD Llosa
UD Alzira C08CE Alberic Promeses A
SD SUECA A02CF Trujillo La Pobla Llarga A
Almusafes CF A33CD Benifaio A
CF Atletico Carcer 06CD La Canal A
CD Rafelguaraf111CF Simat A
CFB Castello de La Ribera70Racing Algemesi C
Jornada 06
CF Trujillo La Pobla Llarga A21CFB Castello de La Ribera
CE Alberic Promeses A13CD Rafelguaraf
CD Llosa90UD Alzira C
CD Benifaio A34SD SUECA A
DESC00Racing Algemesi C
CF Simat A70CF Atletico Carcer
CD La Canal A90Almusafes CF A
Jornada 07
UD Alzira C03Racing Algemesi C
CE Alberic Promeses A22CD Llosa
CFB Castello de La Ribera20CD Benifaio A
SD SUECA A01CD La Canal A
CD Rafelguaraf150CF Atletico Carcer
CF Trujillo La Pobla Llarga A00DESC
Almusafes CF A17CF Simat A
Jornada 08
CD La Canal A33CFB Castello de La Ribera
CF Trujillo La Pobla Llarga A50UD Alzira C
Racing Algemesi C12CE Alberic Promeses A
DESC00CD Benifaio A
CF Simat A13SD SUECA A
CF Atletico Carcer 02Almusafes CF A
CD Llosa50CD Rafelguaraf
Jornada 09
CE Alberic Promeses A31CF Trujillo La Pobla Llarga A
CD Llosa110Racing Algemesi C
CD Rafelguaraf71Almusafes CF A
UD Alzira C19CD Benifaio A
DESC00CD La Canal A
CFB Castello de La Ribera32CF Simat A
SD SUECA A53CF Atletico Carcer
Jornada 10
CF Atletico Carcer 012CFB Castello de La Ribera
CD Benifaio A20CE Alberic Promeses A
DESC00CF Simat A
CF Trujillo La Pobla Llarga A17CD Llosa
CD La Canal A130UD Alzira C
Almusafes CF A25SD SUECA A
Racing Algemesi C38CD Rafelguaraf
Jornada 11
CF Atletico Carcer 00DESC
Racing Algemesi C14CF Trujillo La Pobla Llarga A
CD Llosa31CD Benifaio A
CE Alberic Promeses A14CD La Canal A
UD Alzira C14CF Simat A
CD Rafelguaraf82SD SUECA A
CFB Castello de La Ribera71Almusafes CF A
Jornada 12
SD SUECA A23CFB Castello de La Ribera
CD Rafelguaraf65CF Trujillo La Pobla Llarga A
CD Benifaio A103Racing Algemesi C
CD La Canal A01CD Llosa
CF Simat A03CE Alberic Promeses A
CF Atletico Carcer 15UD Alzira C
Almusafes CF A00DESC
Jornada 13
SD SUECA A00DESC
CF Trujillo La Pobla Llarga A41CD Benifaio A
Racing Algemesi C18CD La Canal A
CD Llosa40CF Simat A
CE Alberic Promeses A80CF Atletico Carcer
UD Alzira C21Almusafes CF A
CFB Castello de La Ribera32CD Rafelguaraf
Jornada 14
UD Alzira C15SD SUECA A
CE Alberic Promeses A20Almusafes CF A
CD Llosa101CF Atletico Carcer
Racing Algemesi C32CF Simat A
CF Trujillo La Pobla Llarga A12CD La Canal A
CD Benifaio A56CD Rafelguaraf
DESC00CFB Castello de La Ribera
Jornada 15
CFB Castello de La Ribera00UD Alzira C
SD SUECA A03CE Alberic Promeses A
Almusafes CF A115CD Llosa
CF Atletico Carcer 11Racing Algemesi C
CF Simat A42CF Trujillo La Pobla Llarga A
CD La Canal A22CD Benifaio A
CD Rafelguaraf00DESC
Jornada 16
DESC00UD Alzira C
CD Llosa92SD SUECA A
Racing Algemesi C51Almusafes CF A
CF Trujillo La Pobla Llarga A80CF Atletico Carcer
CD Benifaio A54CF Simat A
CD La Canal A73CD Rafelguaraf
CE Alberic Promeses A32CFB Castello de La Ribera
Jornada 17
DESC00CE Alberic Promeses A
CFB Castello de La Ribera12CD Llosa
SD SUECA A52Racing Algemesi C
Almusafes CF A214CF Trujillo La Pobla Llarga A
CF Atletico Carcer 18CD Benifaio A
CF Simat A07CD La Canal A
CD Rafelguaraf101UD Alzira C
Jornada 18
CD Llosa00DESC
CE Alberic Promeses A80UD Alzira C
CF Trujillo La Pobla Llarga A51SD SUECA A
CD Benifaio A62Almusafes CF A
CD La Canal A50CF Atletico Carcer
CF Simat A35CD Rafelguaraf
Racing Algemesi C27CFB Castello de La Ribera
Jornada 19
CFB Castello de La Ribera43CF Trujillo La Pobla Llarga A
DESC00Racing Algemesi C
UD Alzira C112CD Llosa
SD SUECA A33CD Benifaio A
Almusafes CF A07CD La Canal A
CF Atletico Carcer 03CF Simat A
CD Rafelguaraf24CE Alberic Promeses A
Jornada 20
Racing Algemesi C42UD Alzira C
CD Llosa21CE Alberic Promeses A
CD Benifaio A25CFB Castello de La Ribera
DESC00CF Trujillo La Pobla Llarga A
CF Simat A42Almusafes CF A
CD La Canal A42SD SUECA A
CF Atletico Carcer 210CD Rafelguaraf
Jornada 21
CFB Castello de La Ribera15CD La Canal A
CD Rafelguaraf32CD Llosa
CE Alberic Promeses A80Racing Algemesi C
UD Alzira C09CF Trujillo La Pobla Llarga A
SD SUECA A03CF Simat A
Almusafes CF A50CF Atletico Carcer
DESC00CD Benifaio A
Jornada 22
Racing Algemesi C112CD Llosa
CD Benifaio A52UD Alzira C
CF Trujillo La Pobla Llarga A24CE Alberic Promeses A
Almusafes CF A012CD Rafelguaraf
CD La Canal A00DESC
CF Simat A37CFB Castello de La Ribera
CF Atletico Carcer 33SD SUECA A
Jornada 23
CFB Castello de La Ribera30CF Atletico Carcer
CD Rafelguaraf151Racing Algemesi C
CD Llosa21CF Trujillo La Pobla Llarga A
CE Alberic Promeses A22CD Benifaio A
UD Alzira C210CD La Canal A
SD SUECA A63Almusafes CF A
CF Simat A00DESC
Jornada 24
CD Benifaio A36CD Llosa
CF Trujillo La Pobla Llarga A80Racing Algemesi C
SD SUECA A32CD Rafelguaraf
CD La Canal A22CE Alberic Promeses A
CF Simat A61UD Alzira C
CF Atletico Carcer 00DESC
Almusafes CF A18CFB Castello de La Ribera
Jornada 25
CFB Castello de La Ribera52SD SUECA A
CF Trujillo La Pobla Llarga A33CD Rafelguaraf
Racing Algemesi C17CD Benifaio A
CD Llosa12CD La Canal A
CE Alberic Promeses A51CF Simat A
UD Alzira C45CF Atletico Carcer
DESC00Almusafes CF A
Jornada 26
CD Rafelguaraf30CFB Castello de La Ribera
CD Benifaio A61CF Trujillo La Pobla Llarga A
CD La Canal A110Racing Algemesi C
CF Simat A02CD Llosa
CF Atletico Carcer 05CE Alberic Promeses A
Almusafes CF A41UD Alzira C
DESC00SD SUECA A

Calendario liga regular

2016-10-16

SD SUECA A 10-0 UD Alzira C

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :

2016-10-22

CE Alberic Promeses A 2-1 SD SUECA A

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :

2016-10-30

SD SUECA A 4-2 CD Llosa

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :

2016-11-12

SD SUECA A 0-2 CF Trujillo La Pobla Llarga A

Alineación local :

Alineación visitante :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Arbitro : D.

Crónica : S.D. SUECA (0-2) C.F. TRUJILLO LA POBLA LLARGA. El joc fou completament nostre en tot lo partit. Vaja ke la posesió de baló fou un 75 o 80% nostre segur. Pràcticament el joc es desenvolupava al mig i al camp de l'equip visitant. Tinguerem moltes ocasions, però la sort no la teníem de cara. Molts remats a porta fallats. En una contra del Pobla Llarga, Ian feu una falta tàctica per a que no ens sorprengueren ja ke's quedaven els davanters sols davant nostre porter. Falta molt arrimaeta a la punta de la part esquerra de l'area nostra. Tots els xiquets defengueren als contraris, però enka no sé perque no ficarem almenys una barrera de 1 o 2 membres, doncs xut directe ke entrà facilment per la portería de Yeray. Cosa ke l'afició no comprengué gens. No baixarem el cap i seguirem en la mateixa dinàmica de joc, amunt i avant. Fí de la mitja part. A la 2ª part tornarem a fer el mateix, però no teniem sort als remats. De sobte ens pitaren un penalty a favor nostre, on havera pogut cambiar el partit i els haguerem acabat de rematar segur. Pèro altra vegada la sort no era nostra, Íker fallà. També dir ke el porter del Pobla Llarga fou el millor dels seus sens dubte, ausaes ke'ns parà balons en les moltes ocasions de que disposarem. Ja ales acaballes del partit sorprenent per a tots jugadors en una de les practicament 4 voltes ke s'apropaven al àrea nostra, ens feren el 0-2 definitiu, pocs minuts per refernos i una gran llàstima de partit, on jugarem nosaltres i no els altres. Ian jugà molt bé, tallan-to tot i eixint amb el baló, gràcies a ell i ala resta de companys sobretot en defensa i mitja fou la iniciativa del nostre màgnific joc on no els deixaven passar ni una. Tot i això, mira per on. Llàstima!!! Pròxim partit fora i contra el C.D. Benifaió, oportunitat per refernos i no perdre les posicions capdavanteres de la Classificasió. **Peu de foto: També ens unirem en el còndol per la mort del mític Paco Sendra (ex-jugador de la S.D. SUECA i del VALÈNCIA C.F.) amb 1 minut de silenci.

2016-11-20

CD Benifaio A 3-4 SD SUECA A

Alineación local :

Alineación visitante :

. . 0. . 0 , . . 0. . 0 , . . 0. . 0 , . . 0. . 0 , . . 0. . 0

Arbitro : D.

Crónica : Partit molt disputat que va solventar el nostre Prebenjamí A guanyant 3-4 a un rival complicat com era el Benifaió. Es feia complicat practicar al fútbol que venia mostrant l'equip degut a les molt reduides dimensions del camp. Desde qualsevol part del camp l'equip rival podia crear una ocasió de perill amb un xut, però el nostre porter Yeray va fer unes intervencions de molt de mèrit. Els peques remontaren el 1-0 inicial, per finalment arribar 2-2 al descans. La segon part continuà seguent molt igualada , però l'equip va saber patir i a la postre acabar guanyant el partit. Seguixen disfrutant dins i fora del camp, mostrant el companyeris-me i els valors que els intentem inculcar, i això és el que més m'agradaria destaca

2016-11-27

SD SUECA A 0-1 CD La Canal A

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :

2016-12-04

CF Simat A 1-3 SD SUECA A

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :

2016-12-12

SD SUECA A 5-3 CF Atletico Carcer

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :

2017-01-16

SD SUECA A 2-3 CFB Castello de La Ribera

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :

2017-01-29

UD Alzira C 1-5 SD SUECA A

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :

2017-02-11

CD Llosa 9-2 SD SUECA A

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :

2017-02-18

SD SUECA A 5-2 Racing Algemesi C

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :

2017-02-26

CF Trujillo La Pobla Llarga A 5-1 SD SUECA A

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :

2017-03-07

SD SUECA A 3-3 CD Benifaio A

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :

2017-04-09

SD SUECA A 6-3 Almusafes CF A

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica :

2017-04-25

SD SUECA A 3-2 CD Rafelguaraf

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica :

Según el artículo 22 de la Ley de Servicios de la Sociedad de la Información y Comercio Electrónico así como en el Considerando (30) RGPD informamos de que este sitio web utiliza cookies propias y de terceros para optimizar tu navegación, adaptarse a tus preferencias y realizar labores analíticas. Al continuar navegando aceptas nuestra Política de CookiesAceptar