Imagen SD Sueca

ARCHIVO HISTÓRICO

Ficha Equipo

  • Inicio
  • Plantilla
  • Clasificación
  • Calendario
  • Crónicas

Jugadores

Técnicos

Benjamin Mixto La Safor C

J Casa Fuera Goles Pt
G E P G E P fav cont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1 UD Oliva C 30 14 0 1 13 2 0 166 24 83
2 Piles CF 30 13 2 0 13 1 1 174 23 81
3 CFB Gandia C 30 13 0 2 13 0 2 204 44 78
4 Athletic CF Xeresa 30 10 2 3 8 2 5 134 81 58
5 CF Unio Esportiva Gandia D 29 11 1 3 7 3 4 130 80 58
6 UD Almoines 29 7 2 5 8 2 5 103 65 49
7 Villalonga CF A 30 8 1 6 8 0 7 113 90 49
8 UD Beniopa 30 8 2 5 6 2 7 126 104 46
9 CF Miramar A 30 7 4 4 6 0 9 123 104 43
10 CF Llutxent 30 9 1 5 4 1 10 103 104 41
11 CE Rotova 30 7 1 7 5 1 9 118 92 38
12 SD SUECA C 30 7 0 8 5 1 9 74 93 37
13 CD Xeraco 30 3 0 12 3 0 12 55 164 18
14 Benirredra CF C 30 3 0 12 2 0 13 44 196 15
15 Palma CF 30 1 0 14 0 2 13 41 208 5
16 Esportiu Beniarjo A 30 0 1 14 0 0 15 24 260 1

Calendario liga final

Jornada 01
CE Rotova 5 6 Athletic CF Xeresa
CF Unio Esportiva Gandia D 8 0 CD Xeraco
SD SUECA C 3 0 Benirredra CF C
CF Llutxent 5 4 CF Miramar A
Villalonga CF A 9 0 Esportiu Beniarjo A
Piles CF 3 1 UD Beniopa
UD Oliva C 1 4 CFB Gandia C
UD Almoines 7 0 Palma CF
Jornada 02
Athletic CF Xeresa 1 5 UD Almoines
CD Xeraco 1 5 CE Rotova
Benirredra CF C 0 3 CF Unio Esportiva Gandia D
CF Miramar A 3 3 SD SUECA C
Esportiu Beniarjo A 0 9 CF Llutxent
UD Beniopa 2 0 Villalonga CF A
CFB Gandia C 0 3 Piles CF
Palma CF 0 11 UD Oliva C
Jornada 03
Athletic CF Xeresa 7 1 CD Xeraco
CE Rotova 6 2 Benirredra CF C
CF Unio Esportiva Gandia D 3 1 CF Miramar A
SD SUECA C 4 1 Esportiu Beniarjo A
CF Llutxent 5 3 UD Beniopa
Villalonga CF A 3 10 CFB Gandia C
Piles CF 0 0 Palma CF
UD Almoines 3 5 UD Oliva C
Jornada 04
CD Xeraco 2 7 UD Almoines
Benirredra CF C 0 8 Athletic CF Xeresa
CF Miramar A 3 2 CE Rotova
Esportiu Beniarjo A 0 13 CF Unio Esportiva Gandia D
UD Beniopa 5 2 SD SUECA C
CFB Gandia C 4 0 CF Llutxent
Palma CF 0 8 Villalonga CF A
UD Oliva C 4 0 Piles CF
Jornada 05
CD Xeraco 3 2 Benirredra CF C
Athletic CF Xeresa 8 4 CF Miramar A
CE Rotova 11 1 Esportiu Beniarjo A
CF Unio Esportiva Gandia D 4 7 UD Beniopa
SD SUECA C 0 7 CFB Gandia C
CF Llutxent 6 0 Palma CF
Villalonga CF A 1 5 UD Oliva C
UD Almoines 0 1 Piles CF
Jornada 06
Benirredra CF C 1 7 UD Almoines
CF Miramar A 8 0 CD Xeraco
Esportiu Beniarjo A 1 7 Athletic CF Xeresa
UD Beniopa 4 3 CE Rotova
CFB Gandia C 7 2 CF Unio Esportiva Gandia D
Palma CF 0 8 SD SUECA C
UD Oliva C 8 2 CF Llutxent
Piles CF 6 2 Villalonga CF A
Jornada 07
Benirredra CF C 4 3 CF Miramar A
CD Xeraco 5 0 Esportiu Beniarjo A
Athletic CF Xeresa 6 2 UD Beniopa
CE Rotova 3 10 CFB Gandia C
CF Unio Esportiva Gandia D 8 0 Palma CF
SD SUECA C 1 9 UD Oliva C
CF Llutxent 0 7 Piles CF
UD Almoines 7 1 Villalonga CF A
Jornada 08
CF Miramar A 3 3 UD Almoines
Esportiu Beniarjo A 4 5 Benirredra CF C
UD Beniopa 7 0 CD Xeraco
CFB Gandia C 2 0 Athletic CF Xeresa
Palma CF 1 6 CE Rotova
UD Oliva C 4 3 CF Unio Esportiva Gandia D
Piles CF 5 2 SD SUECA C
Villalonga CF A 4 2 CF Llutxent
Jornada 09
CF Miramar A 5 1 Esportiu Beniarjo A
Benirredra CF C 3 9 UD Beniopa
CD Xeraco 0 15 CFB Gandia C
Athletic CF Xeresa 5 1 Palma CF
CE Rotova 1 3 UD Oliva C
CF Unio Esportiva Gandia D 2 2 Piles CF
SD SUECA C 1 2 Villalonga CF A
UD Almoines 2 1 CF Llutxent
Jornada 10
Esportiu Beniarjo A 1 6 UD Almoines
UD Beniopa 5 4 CF Miramar A
CFB Gandia C 12 0 Benirredra CF C
Palma CF 1 5 CD Xeraco
UD Oliva C 4 1 Athletic CF Xeresa
Piles CF 2 0 CE Rotova
Villalonga CF A 2 3 CF Unio Esportiva Gandia D
CF Llutxent 4 1 SD SUECA C
Jornada 11
Esportiu Beniarjo A 0 10 UD Beniopa
CF Miramar A 3 6 CFB Gandia C
Benirredra CF C 6 2 Palma CF
CD Xeraco 0 10 UD Oliva C
Athletic CF Xeresa 0 4 Piles CF
CE Rotova 4 8 Villalonga CF A
CF Unio Esportiva Gandia D 9 3 CF Llutxent
UD Almoines 2 1 SD SUECA C
Jornada 12
UD Beniopa 1 6 UD Almoines
CFB Gandia C 11 0 Esportiu Beniarjo A
Palma CF 1 10 CF Miramar A
UD Oliva C 8 2 Benirredra CF C
Piles CF 16 0 CD Xeraco
Villalonga CF A 3 3 Athletic CF Xeresa
CF Llutxent 0 6 CE Rotova
SD SUECA C 3 5 CF Unio Esportiva Gandia D
Jornada 13
UD Beniopa 2 6 CFB Gandia C
Esportiu Beniarjo A 2 2 Palma CF
CF Miramar A 0 2 UD Oliva C
Benirredra CF C 1 10 Piles CF
CD Xeraco 0 3 Villalonga CF A
Athletic CF Xeresa 5 2 CF Llutxent
CE Rotova 7 2 SD SUECA C
Jornada 14
UD Almoines 0 7 CFB Gandia C
Palma CF 0 8 UD Beniopa
UD Oliva C 13 0 Esportiu Beniarjo A
Piles CF 11 3 CF Miramar A
Villalonga CF A 9 0 Benirredra CF C
CF Llutxent 5 1 CD Xeraco
SD SUECA C 1 4 Athletic CF Xeresa
CF Unio Esportiva Gandia D 4 3 CE Rotova
Jornada 15
CFB Gandia C 11 1 Palma CF
UD Beniopa 0 5 UD Oliva C
Esportiu Beniarjo A 0 20 Piles CF
CF Miramar A 2 6 Villalonga CF A
Benirredra CF C 0 4 CF Llutxent
CD Xeraco 1 3 SD SUECA C
Athletic CF Xeresa 3 3 CF Unio Esportiva Gandia D
CE Rotova 1 1 UD Almoines
Jornada 16
Athletic CF Xeresa 5 2 CE Rotova
CD Xeraco 0 8 CF Unio Esportiva Gandia D
Benirredra CF C 0 7 SD SUECA C
CF Miramar A 6 2 CF Llutxent
Esportiu Beniarjo A 1 7 Villalonga CF A
UD Beniopa 2 3 Piles CF
CFB Gandia C 0 1 UD Oliva C
Palma CF 2 9 UD Almoines
Jornada 17
UD Almoines 1 3 Athletic CF Xeresa
CE Rotova 8 2 CD Xeraco
CF Unio Esportiva Gandia D 11 1 Benirredra CF C
SD SUECA C 2 5 CF Miramar A
CF Llutxent 11 2 Esportiu Beniarjo A
Villalonga CF A 5 4 UD Beniopa
Piles CF 3 1 CFB Gandia C
UD Oliva C 10 0 Palma CF
Jornada 18
CD Xeraco 2 4 Athletic CF Xeresa
Benirredra CF C 0 3 CE Rotova
CF Miramar A 3 3 CF Unio Esportiva Gandia D
Esportiu Beniarjo A 0 9 SD SUECA C
UD Beniopa 2 2 CF Llutxent
CFB Gandia C 7 4 Villalonga CF A
Palma CF 0 8 Piles CF
UD Oliva C 4 1 UD Almoines
Jornada 19
UD Almoines 5 1 CD Xeraco
Athletic CF Xeresa 8 1 Benirredra CF C
CE Rotova 4 6 CF Miramar A
CF Unio Esportiva Gandia D 5 0 Esportiu Beniarjo A
SD SUECA C 3 4 UD Beniopa
CF Llutxent 2 5 CFB Gandia C
Villalonga CF A 8 1 Palma CF
Piles CF 0 0 UD Oliva C
Jornada 20
Benirredra CF C 1 6 CD Xeraco
CF Miramar A 5 4 Athletic CF Xeresa
Esportiu Beniarjo A 1 12 CE Rotova
UD Beniopa 4 4 CF Unio Esportiva Gandia D
CFB Gandia C 6 1 SD SUECA C
Palma CF 1 4 CF Llutxent
UD Oliva C 3 1 Villalonga CF A
Piles CF 2 0 UD Almoines
Jornada 21
UD Almoines 7 1 Benirredra CF C
CD Xeraco 2 7 CF Miramar A
Athletic CF Xeresa 8 1 Esportiu Beniarjo A
CE Rotova 6 2 UD Beniopa
CF Unio Esportiva Gandia D 5 3 CFB Gandia C
SD SUECA C 2 1 Palma CF
CF Llutxent 1 4 UD Oliva C
Villalonga CF A 2 6 Piles CF
Jornada 22
CF Miramar A 5 2 Benirredra CF C
Esportiu Beniarjo A 2 12 CD Xeraco
UD Beniopa 4 8 Athletic CF Xeresa
CFB Gandia C 5 2 CE Rotova
Palma CF 2 6 CF Unio Esportiva Gandia D
UD Oliva C 3 0 SD SUECA C
Piles CF 6 1 CF Llutxent
Villalonga CF A 1 3 UD Almoines
Jornada 23
UD Almoines 0 2 CF Miramar A
Benirredra CF C 3 2 Esportiu Beniarjo A
CD Xeraco 2 4 UD Beniopa
Athletic CF Xeresa 3 7 CFB Gandia C
CE Rotova 7 2 Palma CF
CF Unio Esportiva Gandia D 0 8 UD Oliva C
SD SUECA C 0 7 Piles CF
CF Llutxent 5 2 Villalonga CF A
Jornada 24
Esportiu Beniarjo A 2 11 CF Miramar A
UD Beniopa 9 3 Benirredra CF C
CFB Gandia C 5 1 CD Xeraco
Palma CF 3 11 Athletic CF Xeresa
UD Oliva C 6 0 CE Rotova
Piles CF 8 0 CF Unio Esportiva Gandia D
Villalonga CF A 0 3 SD SUECA C
CF Llutxent 4 5 UD Almoines
Jornada 25
UD Almoines 5 0 Esportiu Beniarjo A
CF Miramar A 3 3 UD Beniopa
Benirredra CF C 0 13 CFB Gandia C
CD Xeraco 4 1 Palma CF
Athletic CF Xeresa 2 2 UD Oliva C
CE Rotova 0 2 Piles CF
CF Unio Esportiva Gandia D 2 3 Villalonga CF A
SD SUECA C 4 0 CF Llutxent
Jornada 26
UD Beniopa 5 2 Esportiu Beniarjo A
CFB Gandia C 5 0 CF Miramar A
Palma CF 3 4 Benirredra CF C
UD Oliva C 5 0 CD Xeraco
Piles CF 7 1 Athletic CF Xeresa
Villalonga CF A 4 1 CE Rotova
CF Llutxent 9 4 CF Unio Esportiva Gandia D
SD SUECA C 2 1 UD Almoines
Jornada 27
UD Almoines 5 5 UD Beniopa
Esportiu Beniarjo A 0 10 CFB Gandia C
CF Miramar A 11 3 Palma CF
Benirredra CF C 0 9 UD Oliva C
CD Xeraco 0 7 Piles CF
Athletic CF Xeresa 4 3 Villalonga CF A
CE Rotova 5 1 CF Llutxent
CF Unio Esportiva Gandia D 3 0 SD SUECA C
Jornada 28
CFB Gandia C 6 3 UD Beniopa
Palma CF 11 0 Esportiu Beniarjo A
UD Oliva C 6 0 CF Miramar A
Piles CF 11 0 Benirredra CF C
Villalonga CF A 4 2 CD Xeraco
CF Llutxent 2 2 Athletic CF Xeresa
SD SUECA C 4 2 CE Rotova
CF Unio Esportiva Gandia D 5 2 UD Almoines
Jornada 29
CFB Gandia C 4 0 UD Almoines
UD Beniopa 8 1 Palma CF
Esportiu Beniarjo A 0 9 UD Oliva C
CF Miramar A 1 2 Piles CF
Benirredra CF C 1 4 Villalonga CF A
CD Xeraco 1 4 CF Llutxent
Athletic CF Xeresa 5 0 SD SUECA C
CE Rotova 0 1 CF Unio Esportiva Gandia D
Jornada 30
Palma CF 1 15 CFB Gandia C
UD Oliva C 4 1 UD Beniopa
Piles CF 12 0 Esportiu Beniarjo A
Villalonga CF A 4 2 CF Miramar A
CF Llutxent 7 1 Benirredra CF C
SD SUECA C 2 1 CD Xeraco
CF Unio Esportiva Gandia D 3 2 Athletic CF Xeresa
UD Almoines 3 3 CE Rotova

Calendario liga regular

SD SUECA C 3-0 Benirredra CF C

2016-10-16

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :


CF Miramar A 3-3 SD SUECA C

2016-10-22

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :


SD SUECA C 4-1 Esportiu Beniarjo A

2016-10-29

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :


UD Beniopa 5-2 SD SUECA C

2016-11-05

Alineación local :

Alineación visitante :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Arbitro : D.

Crónica : Beniopa un equip amb tot xiquets de segon any, el sueca els planta cara a un equip punter, els arrocers es ficaren 0-1 i amb ocasions de fer el segon gol abans de la mitja part pero va ser el beniopa el q va conseguir marcar el 1-1 pero anava adelantarse de nou el equip visitant. Sols faltant 10 segons per arribar al descans empatà el partit els locals. Els jugadors ho donaren tot, si conseguien donar pases als companyers avanzaven molt aixi arribaren els dos gols, pero el beniopa tenia mes pegada que nosaltres, i els jugadors del sueca molt cansats i fatigats de correr tant. La segona part puguerem pelear pero el gol d'ells abans del descans va fer molt de mal. Els de Beniopa marcaren 3 gols, pero els jugadors del sueca no se vingueren abaix i continuaren peleant sense cap exit de gol


SD SUECA C 0-7 CFB Gandia C

2016-11-13

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :


Palma CF 0-8 SD SUECA C

2016-11-20

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :


SD SUECA C 1-9 UD Oliva C

2016-11-27

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :


Piles CF 5-2 SD SUECA C

2016-12-04

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :


SD SUECA C 1-2 Villalonga CF A

2016-12-12

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :


UD Almoines 2-1 SD SUECA C

2017-01-08

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :


SD SUECA C 1-4 Athletic CF Xeresa

2017-01-29

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :


CE Rotova 7-2 SD SUECA C

2017-02-05

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :


CD Xeraco 1-3 CE Rotova

2017-02-05

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :


Benirredra CF C 0-7 SD SUECA C

2017-02-11

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :


SD SUECA C 2-5 CF Miramar A

2017-02-18

Alineación local :

Alineación visitante :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Arbitro : D.

Crónica :


Esportiu Beniarjo A 0-9 SD SUECA C

2017-02-26

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :


SD SUECA C 0-7 Piles CF

2017-04-09

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica :


Villalonga CF A 0-3 SD SUECA C

2017-04-25

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica :


Utilizamos cookies propias y de terceros para elaborar información estadística y mostrarte publicidad personalizada a través del análisis de tu navegación, conforme a nuestra política de cookies. El usuario tiene la posibilidad de configurar su navegador pudiendo, si así lo desea, impedir su utilización, aunque debera tener en cuenta que dicha acción podrá ocasionar dificultades en la navegación. Si continúas navegando, aceptas su uso.

Aceptar Rechazar todas