Inicio Registrarse Iniciar Sesion Conectado como: Invitado

...

Escudo SD Sueca
SD Sueca club de futbol

SD Sueca

SD SuecaArchivo Histórico

Patrocinador SD Sueca

BENJAMIN B (2016-17)

Volver histórico

Mulet
01/01/1979

Puesto: Entrenador

Procedencia:

Comentario :

Segis
21/10/1974

Puesto: Delegado

Procedencia:

Comentario :

Ghiorge07/05/2008

Puesto: Central

Dorsal: 7

Procedencia: PREB. B SDS TEMP. 14/15

Requena18/02/2008

Puesto: Portero

Dorsal: 1

Procedencia: Querubines SDSTEMP. 13/14

Mafe16/11/2008

Puesto: Mediocentro

Dorsal: 9

Procedencia: QUERUBINES SDS TEMP.13/14

De La Torre11/05/2008

Puesto: Interior derecho

Dorsal: 8

Procedencia: PREB. B SDS TEMP. 14/15

Granell29/01/2008

Puesto: Central

Dorsal: 4

Procedencia: QUERUBINES SDS TEMP.12/13

Mahiques20/10/2008

Puesto: Mediocentro

Dorsal: 5

Procedencia: PREB. B SDS TEMP. 14/15

Segis21/03/2008

Puesto: Delantero centro

Dorsal: 11

Procedencia: Querubines SDS TEMP. 13/14

Sapiña29/08/2008

Puesto: Lateral izquierdo

Dorsal: 6

Procedencia: PREB. B SDS TEMP.15/16

Domenech28/10/2008

Puesto: Delantero centro

Dorsal: 3

Procedencia: PREB. B SDS TEMP.15/16

Ferrer21/11/2008

Puesto: Lateral izquierdo

Dorsal: 10

Procedencia: 1ª TEMPORADA 16/17

Andrés27/05/2008

Puesto: Mediocentro

Dorsal: 14

Procedencia: 1ª TEMPORADA 16/17

Benjamín 1º año Ribera B
jGCECPCGFEFPFgfgcpt
1UD Alzira B30141015002512288
2Racing Algemesi B30130212121572976
3SD SUECA B30120312121466773
4UD Carcaixent B30130210141375470
5UE LAlcudia B30120311041283469
6UD Alginet B30110411041547466
7UE Tavernes de la Valldigna B3010058161178955
8UE La Mancomunitat B305286097610035
9CF Promeses Sueca B2960841109111831
10AT Albalat A306093396512130
11Ciutat d'Alzira Futbol Base B3044740116011028
12CF Cullera B3042932104712725
13Almusafes CF B3033931116815522
14CDBenifaio B30311112125620015
15Guadassuar CF B29311102125314912
16Sollana CF B3011131014442017

Calendario liga final

Jornada 01
AT Albalat A65CF Promeses Sueca B
Almusafes CF B013UD Alzira B
UE LAlcudia B30CF Cullera B
Guadassuar CF B25UD Alginet B
SD SUECA B12Racing Algemesi B
UE Tavernes de la Valldigna B93CDBenifaio B
UD Carcaixent B54Ciutat d'Alzira Futbol Base B
UE La Mancomunitat B03Sollana CF B
Jornada 02
CF Promeses Sueca B53UE La Mancomunitat B
UD Alzira B100AT Albalat A
CF Cullera B34Almusafes CF B
UD Alginet B03UE LAlcudia B
Racing Algemesi B60Guadassuar CF B
CDBenifaio B28SD SUECA B
Ciutat d'Alzira Futbol Base B44UE Tavernes de la Valldigna B
Sollana CF B011UD Carcaixent B
Jornada 03
CF Promeses Sueca B08UD Alzira B
AT Albalat A31CF Cullera B
Almusafes CF B26UD Alginet B
UE LAlcudia B43Racing Algemesi B
Guadassuar CF B51CDBenifaio B
SD SUECA B53Ciutat d'Alzira Futbol Base B
UE Tavernes de la Valldigna B91Sollana CF B
UE La Mancomunitat B33UD Carcaixent B
Jornada 04
UD Alzira B80UE La Mancomunitat B
CF Cullera B32CF Promeses Sueca B
UD Alginet B60AT Albalat A
Racing Algemesi B90Almusafes CF B
CDBenifaio B19UE LAlcudia B
Ciutat d'Alzira Futbol Base B70Guadassuar CF B
Sollana CF B19SD SUECA B
UD Carcaixent B42UE Tavernes de la Valldigna B
Jornada 05
UD Alzira B90CF Cullera B
CF Promeses Sueca B67UD Alginet B
AT Albalat A23Racing Algemesi B
Almusafes CF B22CDBenifaio B
UE LAlcudia B51Ciutat d'Alzira Futbol Base B
Guadassuar CF B42Sollana CF B
SD SUECA B43UD Carcaixent B
UE La Mancomunitat B23UE Tavernes de la Valldigna B
Jornada 06
CF Cullera B13UE La Mancomunitat B
UD Alginet B26UD Alzira B
Racing Algemesi B63CF Promeses Sueca B
CDBenifaio B36AT Albalat A
Ciutat d'Alzira Futbol Base B21Almusafes CF B
Sollana CF B07UE LAlcudia B
UD Carcaixent B31Guadassuar CF B
UE Tavernes de la Valldigna B24SD SUECA B
Jornada 07
CF Cullera B06UD Alginet B
UD Alzira B11Racing Algemesi B
CF Promeses Sueca B51CDBenifaio B
AT Albalat A40Ciutat d'Alzira Futbol Base B
Almusafes CF B82Sollana CF B
UE LAlcudia B13UD Carcaixent B
Guadassuar CF B12UE Tavernes de la Valldigna B
UE La Mancomunitat B34SD SUECA B
Jornada 08
UD Alginet B32UE La Mancomunitat B
Racing Algemesi B91CF Cullera B
CDBenifaio B212UD Alzira B
Ciutat d'Alzira Futbol Base B33CF Promeses Sueca B
Sollana CF B35AT Albalat A
UD Carcaixent B63Almusafes CF B
UE Tavernes de la Valldigna B13UE LAlcudia B
SD SUECA B51Guadassuar CF B
Jornada 09
UD Alginet B13Racing Algemesi B
CF Cullera B20CDBenifaio B
UD Alzira B70Ciutat d'Alzira Futbol Base B
CF Promeses Sueca B51Sollana CF B
AT Albalat A02UD Carcaixent B
Almusafes CF B46UE Tavernes de la Valldigna B
UE LAlcudia B13SD SUECA B
UE La Mancomunitat B74Guadassuar CF B
Jornada 10
Racing Algemesi B71UE La Mancomunitat B
CDBenifaio B36UD Alginet B
Ciutat d'Alzira Futbol Base B22CF Cullera B
Sollana CF B113UD Alzira B
UD Carcaixent B72CF Promeses Sueca B
UE Tavernes de la Valldigna B53AT Albalat A
SD SUECA B71Almusafes CF B
Guadassuar CF B04UE LAlcudia B
Jornada 11
Racing Algemesi B151CDBenifaio B
UD Alginet B41Ciutat d'Alzira Futbol Base B
CF Cullera B43Sollana CF B
UD Alzira B43UD Carcaixent B
CF Promeses Sueca B14UE Tavernes de la Valldigna B
AT Albalat A14SD SUECA B
Almusafes CF B52Guadassuar CF B
UE La Mancomunitat B16UE LAlcudia B
Jornada 12
CDBenifaio B28UE La Mancomunitat B
Ciutat d'Alzira Futbol Base B27Racing Algemesi B
Sollana CF B09UD Alginet B
UD Carcaixent B41CF Cullera B
UE Tavernes de la Valldigna B110UD Alzira B
SD SUECA B41CF Promeses Sueca B
Guadassuar CF B13AT Albalat A
UE LAlcudia B81Almusafes CF B
Jornada 13
CDBenifaio B23Ciutat d'Alzira Futbol Base B
Racing Algemesi B140Sollana CF B
UD Alginet B21UD Carcaixent B
CF Cullera B14UE Tavernes de la Valldigna B
UD Alzira B40SD SUECA B
AT Albalat A14UE LAlcudia B
UE La Mancomunitat B00Almusafes CF B
Jornada 14
UE La Mancomunitat B31Ciutat d'Alzira Futbol Base B
Sollana CF B00CDBenifaio B
UD Carcaixent B02Racing Algemesi B
UE Tavernes de la Valldigna B34UD Alginet B
SD SUECA B60CF Cullera B
Guadassuar CF B212UD Alzira B
UE LAlcudia B40CF Promeses Sueca B
Almusafes CF B33AT Albalat A
Jornada 15
Ciutat d'Alzira Futbol Base B41Sollana CF B
CDBenifaio B09UD Carcaixent B
Racing Algemesi B21UE Tavernes de la Valldigna B
UD Alginet B14SD SUECA B
CF Cullera B11Guadassuar CF B
UD Alzira B20UE LAlcudia B
CF Promeses Sueca B70Almusafes CF B
AT Albalat A21UE La Mancomunitat B
Jornada 16
CF Promeses Sueca B42AT Albalat A
UD Alzira B140Almusafes CF B
CF Cullera B02UE LAlcudia B
UD Alginet B92Guadassuar CF B
Racing Algemesi B34SD SUECA B
CDBenifaio B14UE Tavernes de la Valldigna B
Ciutat d'Alzira Futbol Base B17UD Carcaixent B
Sollana CF B26UE La Mancomunitat B
Jornada 17
UE La Mancomunitat B32CF Promeses Sueca B
AT Albalat A16UD Alzira B
Almusafes CF B13CF Cullera B
UE LAlcudia B10UD Alginet B
Guadassuar CF B14Racing Algemesi B
SD SUECA B102CDBenifaio B
UE Tavernes de la Valldigna B50Ciutat d'Alzira Futbol Base B
UD Carcaixent B101Sollana CF B
Jornada 18
UD Alzira B101CF Promeses Sueca B
CF Cullera B33AT Albalat A
UD Alginet B51Almusafes CF B
Racing Algemesi B10UE LAlcudia B
CDBenifaio B44Guadassuar CF B
Ciutat d'Alzira Futbol Base B24SD SUECA B
Sollana CF B13UE Tavernes de la Valldigna B
UD Carcaixent B51UE La Mancomunitat B
Jornada 19
UE La Mancomunitat B06UD Alzira B
CF Promeses Sueca B32CF Cullera B
AT Albalat A06UD Alginet B
Almusafes CF B07Racing Algemesi B
UE LAlcudia B110CDBenifaio B
Guadassuar CF B03Ciutat d'Alzira Futbol Base B
SD SUECA B81Sollana CF B
UE Tavernes de la Valldigna B23UD Carcaixent B
Jornada 20
CF Cullera B113UD Alzira B
UD Alginet B73CF Promeses Sueca B
Racing Algemesi B60AT Albalat A
CDBenifaio B74Almusafes CF B
Ciutat d'Alzira Futbol Base B04UE LAlcudia B
Sollana CF B70Guadassuar CF B
UD Carcaixent B52SD SUECA B
UE Tavernes de la Valldigna B41UE La Mancomunitat B
Jornada 21
UE La Mancomunitat B04CF Cullera B
UD Alzira B101UD Alginet B
CF Promeses Sueca B07Racing Algemesi B
AT Albalat A45CDBenifaio B
Almusafes CF B61Ciutat d'Alzira Futbol Base B
UE LAlcudia B91Sollana CF B
Guadassuar CF B15UD Carcaixent B
SD SUECA B63UE Tavernes de la Valldigna B
Jornada 22
UD Alginet B140CF Cullera B
Racing Algemesi B12UD Alzira B
CDBenifaio B113CF Promeses Sueca B
Ciutat d'Alzira Futbol Base B22AT Albalat A
Sollana CF B17Almusafes CF B
UD Carcaixent B31UE LAlcudia B
UE Tavernes de la Valldigna B62Guadassuar CF B
SD SUECA B42UE La Mancomunitat B
Jornada 23
UE La Mancomunitat B14UD Alginet B
CF Cullera B16Racing Algemesi B
UD Alzira B140CDBenifaio B
CF Promeses Sueca B24Ciutat d'Alzira Futbol Base B
AT Albalat A32Sollana CF B
Almusafes CF B25UD Carcaixent B
UE LAlcudia B52UE Tavernes de la Valldigna B
Guadassuar CF B48SD SUECA B
Jornada 24
Racing Algemesi B61UD Alginet B
CDBenifaio B30CF Cullera B
Ciutat d'Alzira Futbol Base B06UD Alzira B
Sollana CF B15CF Promeses Sueca B
UD Carcaixent B61AT Albalat A
UE Tavernes de la Valldigna B100Almusafes CF B
SD SUECA B21UE LAlcudia B
Guadassuar CF B24UE La Mancomunitat B
Jornada 25
UE La Mancomunitat B03Racing Algemesi B
UD Alginet B70CDBenifaio B
CF Cullera B10Ciutat d'Alzira Futbol Base B
UD Alzira B152Sollana CF B
CF Promeses Sueca B26UD Carcaixent B
AT Albalat A35UE Tavernes de la Valldigna B
Almusafes CF B44SD SUECA B
UE LAlcudia B101Guadassuar CF B
Jornada 26
CDBenifaio B012Racing Algemesi B
Ciutat d'Alzira Futbol Base B17UD Alginet B
Sollana CF B15CF Cullera B
UD Carcaixent B07UD Alzira B
UE Tavernes de la Valldigna B82CF Promeses Sueca B
SD SUECA B80AT Albalat A
Guadassuar CF B42Almusafes CF B
UE LAlcudia B61UE La Mancomunitat B
Jornada 27
UE La Mancomunitat B32CDBenifaio B
Racing Algemesi B50Ciutat d'Alzira Futbol Base B
UD Alginet B141Sollana CF B
CF Cullera B05UD Carcaixent B
UD Alzira B80UE Tavernes de la Valldigna B
CF Promeses Sueca B23SD SUECA B
AT Albalat A43Guadassuar CF B
Almusafes CF B05UE LAlcudia B
Jornada 28
Ciutat d'Alzira Futbol Base B41CDBenifaio B
Sollana CF B04Racing Algemesi B
UD Carcaixent B52UD Alginet B
UE Tavernes de la Valldigna B41CF Cullera B
SD SUECA B12UD Alzira B
Guadassuar CF B12CF Promeses Sueca B
UE LAlcudia B50AT Albalat A
Almusafes CF B27UE La Mancomunitat B
Jornada 29
Ciutat d'Alzira Futbol Base B25UE La Mancomunitat B
CDBenifaio B73Sollana CF B
Racing Algemesi B20UD Carcaixent B
UD Alginet B83UE Tavernes de la Valldigna B
CF Cullera B310SD SUECA B
UD Alzira B151Guadassuar CF B
CF Promeses Sueca B25UE LAlcudia B
AT Albalat A34Almusafes CF B
Jornada 30
Sollana CF B23Ciutat d'Alzira Futbol Base B
UD Carcaixent B80CDBenifaio B
UE Tavernes de la Valldigna B21Racing Algemesi B
SD SUECA B47UD Alginet B
Guadassuar CF B33CF Cullera B
UE LAlcudia B14UD Alzira B
Almusafes CF B13CF Promeses Sueca B
UE La Mancomunitat B50AT Albalat A

Calendario liga regular

2016-10-16

SD SUECA B 1-2 Racing Algemesi B

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :

2016-10-22

CDBenifaio B 2-8 SD SUECA B

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :

2016-10-29

SD SUECA B 5-3 Ciutat d'Alzira Futbol Base B

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :

2016-11-05

Sollana CF B 1-9 SD SUECA B

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :

2016-11-12

SD SUECA B 4-3 UD Carcaixent B

Alineación local :

Alineación visitante :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Arbitro : D.

Crónica : Que el ritme no pare ...Dab,Dab! Del tiqui taca de Luis Aragonés al toco toco de José Mulet. El B.B. afronta la visita del Carcaixent tercer clasificat de lliga amb la baixa del lateral esquerra S. Sapiña. Els arrossers eixen al camp sense complexes, jugant-li de tú a tú al rival i amb la clara intenció d' anar a per els tres punts des del principi. Al minut 6, A. Mafe adelanta als locals. A través de la possesió del baló els suecanistes controlen el partit, el toco toco funciona i les ocasions de perill en l' àrea de Lozano, porter de la U.D., són contínues; s' arriba al final de la primera part amb 1-0 i amb la sensació de que la Sds mereix millor resultat. Però al minut tres de la segona part Tormos ejecuta a la perfecció un colp franc al borde de l'àrea estavellant el baló en el travesser, sols els jugadors visitans entren en busca del rebuig i C.Gimeno remata a plaer davant la pasivitat defensiva dels suecanistes, ficant així el 1-1. Canvien les tornes, el Carcaixent està millor plantat al camp, físicament se li veu més fort i aconsegueix guanyar els balons dividits al mig del camp . El joc dels visitans millora obriguent el joc a bandes en busca dels seus jugadors més perillosos, Emilio i Tormos, però els xicons de Mulet en una actitud digna d' elogiar no baixen els braços i tornen a buscar amb ímpetu i coratge la porteria contrària, fruit d' aquestos atacs aplega el 2-1. Minut 34. Córner que trau magistralment A. Mafé fent que el baló agafe una parabòlica perfecta i es cole en la porteria de la U.d. Carcaixent 2- 1 Gol Olímpic !!. La parròquia local exclata d' alegria . Alegria que dura ben bé poc, al minut 38, Tormos desde la banda dreta envia un mísil que entra per l' escuadra de la porteria defesa per Dorian Requena, de nou tables al marcardor. 3 minuts més tard un llançament llunyà de Monteagud sense aparent perill, s'envenena al botar el baló i els taronjes aconsegueixen el 2-3. L' Infantil enmudeix, es pasa de l' eufòria a la frustració en un tres i no res. Pero hui la U.D. Carcaixent té dos problemes, enfront té un equipàs i un geni. Minut 43. El 9 del Benjami B, la perla negra del Sueca, el rotovator kid hui està inspirat, agafa el baló, se'n va d'un rival... , de dos... , de tres... i amb un centre-xut aconsegueix el 3-3 , hat—trick d' Amanel Mafé. La U.D. Carcaixent trau del centre i els de Mulet van a per totes, pressió asfixiant del suecaniste Segis, recupera el baló combina amb H.Ferrer , H. Ferrer amb A. Mafé teua-meua dels dos jugadors que acaba amb un centre llarg del 9 a Segis, éste aconsegueix desfer-se del central Monteagud, encara a el porter i marca el gol que amb tanta insistència havia buscat i ens torna a avançar al marcador. Al minut 49 l´àrbitre senyala una falta més que perillosa prop de l'àrea local però el llançament del Carcaixent se´n va fòra. MIN. 50 FINAL S.D. SUECA 4 - 3 U.D. CARCAIXENT 4a victòria consecutiva. Pròxima parada TAVERNES P.D.: Tens que ser molt fan del Benjamí B per a llegirte tot este patracol, el pròxim més resumidet.

2016-11-20

UE Tavernes de la Valldigna B 2-4 SD SUECA B

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :

2016-11-27

UE La Mancomunitat B 3-4 SD SUECA B

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :

2016-12-04

SD SUECA B 5-1 Guadassuar CF B

Alineación local :

Alineación visitante :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Arbitro : D.

Crónica : BENJAMÍ B 5 -1 GUADASSUAR L´EQUIP DIRIGIT PER JOSÉ MULET OBTE UNA NOVA VICTÒRIA . Al minut 10 el capi De La Torre recupera el baló al mitg del camp, fa una magnifica assistència cap el seu cosí Segis i el davanter defineix a la perfecciò 1-0. Al minut 22 penal clar en la porteria visitant, Granell l´encarregat del llançament, tira ajustat cap al costat esquerrà del porter Pau, este endivina per on va el tir, peró no pot fer res per evitar el 2-0. A partir d´ açi minuts de massa relaxació del equip local provoquen finalment una jugada perillosa dels de Guadassuar que davant de Requena envien el baló fora. Al final de la primera part 2-0. La segona part el dominí arroçer es total i Mafe aconsegueix el tercer al minut 29. Al minut 37 una vegada més un davanter del Guadassuar es queda sol davant el porter Requena, peró esta amb una gran intervenció evita el 3-1. A falta de 12 minuts per al final el col.legiat Sapiña López atura el partit per els greus insults que estava rebent per part de tres aficionats del Guadassuar. Una vegada reiniciat el partit ,el killer Segis feia dos gols més i en l´ últim suspir els visitans feien el gol del honor. Pròxima parada camp de ELS ARCS Rival : L´Alcudia

2016-12-12

UE LAlcudia B 1-3 SD SUECA B

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :

2017-01-08

AT Albalat A 1-4 SD SUECA B

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :

2017-01-16

SD SUECA B 4-1 CF Promeses Sueca B

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :

2017-01-21

UD Alzira B 4-0 SD SUECA B

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :

2017-01-29

SD SUECA B 6-0 CF Cullera B

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :

2017-02-05

UD Alginet B 1-4 SD SUECA B

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :

2017-02-12

Racing Algemesi B 3-4 SD SUECA B

Alineación local :

Alineación visitante :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Arbitro : D.

Crónica :

2017-02-18

SD SUECA B 10-2 CDBenifaio B

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :

2017-02-25

Ciutat d'Alzira Futbol Base B 2-4 SD SUECA B

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D.

Crónica :

2017-04-22

SD SUECA B 2-1 UE LAlcudia B

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica :

Utilizamos cookies propias y de terceros para elaborar información estadística y mostrarte publicidad personalizada a través del análisis de tu navegación, conforme a nuestra política de cookies. El usuario tiene la posibilidad de configurar su navegador pudiendo, si así lo desea, impedir su utilización, aunque debera tener en cuenta que dicha acción podrá ocasionar dificultades en la navegación. Si continúas navegando, aceptas su uso.

AceptarCambiar configuración