AMATEUR
  • Inicio
  • Plantilla
  • Entrenamientos
  • Clasificación
  • Calendario
  • MVP
  • Goleadores

Último partido
Escudo CD JaveaCD Javea
1
Escudo SD SuecaSD Sueca
1


Últimas noticias AMATEUR

.

NOTICIA : 12 de Septiembre de 2019

PART MÉDIC JORDI VIÑOLES

<p>Després de totes les proves realitzades al nostre jugador,Jordi Viñoles, els servicis mèdics li han diagnosticat una ruptura del lligament lateral intern i del menisc de la seua cama dreta. <br>El lateral dret, natural de Sollana es va incorporar esta temporada a les files de la SdS i sé va produir la lesió en el seu segon partit amistós amb el Sueca. <br>Jordi Viñoles està a l'espera de passar per quiròfan, es calcula que el temps de recuperació estarà entre sis i set mesos. <br>Des de la SdS li enviem tota la nostra força<br></p>



Cuerpo técnico



PREFERENTE GRUPO 3

PtJCasaFueraTotalGoles
GEPGEPGEPfavcont
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
-
1Escudo UD CastellonenseUD Castellonense5925823110119244115
2Escudo Muro CFMuro CF5726111165217636428
3Escudo CFUE Tavernes de la ValldignaCFUE Tavernes de la Valldigna5226850652141024821
4Escudo UD CarcaixentUD Carcaixent502584064314833819
5Escudo CD JaveaCD Javea482684162514663725
6Escudo UE AlcudiaUE Alcudia402573244511774433
7Escudo L Olleria CFL Olleria CF372682325610793027
8Escudo UD CanalsUD Canals342663434697103345
9Escudo CD DeniaCD Denia302654532786124038
10Escudo Pego CFPego CF302646433679103539
11Escudo CD PedreguerCD Pedreguer292664414778113452
12Escudo UD AlginetUD Alginet272623753676132235
13Escudo UD PortuariosUD Portuarios2526436175510113437
14Escudo Racing Rafelcofer CFRacing Rafelcofer CF252628325641392332
15Escudo CD EngueraCD Enguera2326562021158133043
16Escudo Alcasser CFAlcasser CF232533625658123053
17Escudo SD SuecaSD Sueca2026246176311123146
18Escudo CD LlosaCD Llosa172625613938152551

Calendario

Jornada 131-Agosto
UD Carcaixent20UD Portuarios
UD Alginet01UE Alcudia
Alcasser CF01UD Castellonense
SD Sueca11CFUE Tavernes de la Valldigna
CD Enguera21CD Pedreguer
CD Javea01Pego CF
CD Llosa03CD Denia
Muro CF41Racing Rafelcofer CF
L Olleria CF02UD Canals
Jornada 2
UD Portuarios00L Olleria CF
UE Alcudia22UD Carcaixent
UD Castellonense12UD Alginet
CFUE Tavernes de la Valldigna22Alcasser CF
CD Pedreguer21SD Sueca
Pego CF31CD Enguera
CD Denia13CD Javea
Racing Rafelcofer CF31CD Llosa
UD Canals11Muro CF
Jornada 3
UD Portuarios22UE Alcudia
UD Carcaixent-UD Castellonense
UD Alginet03CFUE Tavernes de la Valldigna
Alcasser CF22CD Pedreguer
SD Sueca13Pego CF
CD Enguera10CD Denia
CD Javea10Racing Rafelcofer CF
CD Llosa11UD Canals
L Olleria CF20Muro CF
Jornada 4
UE Alcudia40L Olleria CF
UD Castellonense10UD Portuarios
CFUE Tavernes de la Valldigna00UD Carcaixent
CD Pedreguer20UD Alginet
Pego CF21Alcasser CF
CD Denia22SD Sueca
Racing Rafelcofer CF11CD Enguera
UD Canals32CD Javea
Muro CF31CD Llosa
Jornada 5
UE Alcudia01UD Castellonense
UD Portuarios13CFUE Tavernes de la Valldigna
UD Carcaixent20CD Pedreguer
UD Alginet11Pego CF
Alcasser CF12CD Denia
SD Sueca13Racing Rafelcofer CF
CD Enguera22UD Canals
CD Javea00Muro CF
L Olleria CF20CD Llosa
Jornada 6
UD Castellonense10L Olleria CF
CFUE Tavernes de la Valldigna31UE Alcudia
CD Pedreguer21UD Portuarios
Pego CF01UD Carcaixent
CD Denia12UD Alginet
Racing Rafelcofer CF11Alcasser CF
UD Canals10SD Sueca
Muro CF21CD Enguera
CD Llosa12CD Javea
Jornada 7
UD Castellonense01CFUE Tavernes de la Valldigna
UE Alcudia61CD Pedreguer
UD Portuarios14Pego CF
UD Carcaixent30CD Denia
UD Alginet00Racing Rafelcofer CF
Alcasser CF23UD Canals
SD Sueca13Muro CF
CD Enguera31CD Llosa
L Olleria CF10CD Javea
Jornada 8
CFUE Tavernes de la Valldigna11L Olleria CF
CD Pedreguer14UD Castellonense
Pego CF22UE Alcudia
CD Denia33UD Portuarios
Racing Rafelcofer CF01UD Carcaixent
UD Canals22UD Alginet
Muro CF41Alcasser CF
CD Llosa20SD Sueca
CD Javea31CD Enguera
Jornada 9
CFUE Tavernes de la Valldigna42CD Pedreguer
UD Castellonense20Pego CF
UE Alcudia21CD Denia
UD Portuarios22Racing Rafelcofer CF
UD Carcaixent20UD Canals
UD Alginet02Muro CF
Alcasser CF30CD Llosa
SD Sueca03CD Javea
L Olleria CF20CD Enguera
Jornada 10
CD Pedreguer11L Olleria CF
Pego CF03CFUE Tavernes de la Valldigna
CD Denia12UD Castellonense
Racing Rafelcofer CF10UE Alcudia
UD Canals31UD Portuarios
Muro CF24UD Carcaixent
CD Llosa01UD Alginet
CD Javea21Alcasser CF
CD Enguera61SD Sueca
Jornada 11
CD Pedreguer10Pego CF
CFUE Tavernes de la Valldigna20CD Denia
UD Castellonense10Racing Rafelcofer CF
UE Alcudia12UD Canals
UD Portuarios23Muro CF
UD Carcaixent30CD Llosa
UD Alginet01CD Javea
Alcasser CF10CD Enguera
L Olleria CF22SD Sueca
Jornada 12
Pego CF21L Olleria CF
CD Denia40CD Pedreguer
Racing Rafelcofer CF11CFUE Tavernes de la Valldigna
UD Canals02UD Castellonense
Muro CF31UE Alcudia
CD Llosa22UD Portuarios
CD Javea11UD Carcaixent
CD Enguera02UD Alginet
SD Sueca61Alcasser CF
Jornada 13
Pego CF10CD Denia
CD Pedreguer13Racing Rafelcofer CF
CFUE Tavernes de la Valldigna20UD Canals
UD Castellonense01Muro CF
UE Alcudia42CD Llosa
UD Portuarios01CD Javea
UD Carcaixent32CD Enguera
UD Alginet01SD Sueca
L Olleria CF10Alcasser CF
Jornada 14
CD Denia10L Olleria CF
Racing Rafelcofer CF11Pego CF
UD Canals12CD Pedreguer
Muro CF21CFUE Tavernes de la Valldigna
CD Llosa13UD Castellonense
CD Javea31UE Alcudia
CD Enguera11UD Portuarios
SD Sueca01UD Carcaixent
Alcasser CF11UD Alginet
Jornada 15
CD Denia51Racing Rafelcofer CF
Pego CF11UD Canals
CD Pedreguer32Muro CF
CFUE Tavernes de la Valldigna11CD Llosa
UD Castellonense31CD Javea
UE Alcudia11CD Enguera
UD Portuarios20SD Sueca
UD Carcaixent33Alcasser CF
L Olleria CF20UD Alginet
Jornada 16
L Olleria CF10Racing Rafelcofer CF
UD Canals23CD Denia
Muro CF32Pego CF
CD Llosa11CD Pedreguer
CD Javea11CFUE Tavernes de la Valldigna
CD Enguera02UD Castellonense
SD Sueca02UE Alcudia
Alcasser CF03UD Portuarios
UD Alginet12UD Carcaixent
Jornada 17
Racing Rafelcofer CF00UD Canals
CD Denia00Muro CF
Pego CF23CD Llosa
CD Pedreguer11CD Javea
CFUE Tavernes de la Valldigna31CD Enguera
UD Castellonense22SD Sueca
UE Alcudia-Alcasser CF
UD Portuarios10UD Alginet
UD Carcaixent00L Olleria CF
Jornada 18
UD Portuarios01UD Carcaixent
UE Alcudia21UD Alginet
UD Castellonense40Alcasser CF
CFUE Tavernes de la Valldigna10SD Sueca
CD Pedreguer31CD Enguera
Pego CF00CD Javea
CD Denia11CD Llosa
Racing Rafelcofer CF00Muro CF
UD Canals13L Olleria CF
Jornada 19
L Olleria CF10UD Portuarios
UD Carcaixent00UE Alcudia
UD Alginet02UD Castellonense
Alcasser CF04CFUE Tavernes de la Valldigna
SD Sueca11CD Pedreguer
CD Enguera11Pego CF
CD Javea21CD Denia
CD Llosa00Racing Rafelcofer CF
Muro CF90UD Canals
Jornada 20
UE Alcudia11UD Portuarios
UD Castellonense20UD Carcaixent
CFUE Tavernes de la Valldigna20UD Alginet
CD Pedreguer13Alcasser CF
Pego CF33SD Sueca
CD Denia40CD Enguera
Racing Rafelcofer CF01CD Javea
UD Canals21CD Llosa
Muro CF32L Olleria CF
Jornada 21
L Olleria CF01UE Alcudia
UD Portuarios01UD Castellonense
UD Carcaixent00CFUE Tavernes de la Valldigna
UD Alginet10CD Pedreguer
Alcasser CF21Pego CF
SD Sueca11CD Denia
CD Enguera11Racing Rafelcofer CF
CD Javea21UD Canals
CD Llosa12Muro CF
Jornada 22
UD Castellonense10UE Alcudia
CFUE Tavernes de la Valldigna11UD Portuarios
CD Pedreguer11UD Carcaixent
Pego CF22UD Alginet
CD Denia12Alcasser CF
Racing Rafelcofer CF00SD Sueca
UD Canals21CD Enguera
Muro CF41CD Javea
CD Llosa13L Olleria CF
Jornada 23
L Olleria CF12UD Castellonense
UE Alcudia21CFUE Tavernes de la Valldigna
UD Portuarios40CD Pedreguer
UD Carcaixent20Pego CF
UD Alginet11CD Denia
Alcasser CF22Racing Rafelcofer CF
SD Sueca30UD Canals
CD Enguera00Muro CF
CD Javea41CD Llosa
Jornada 24
CFUE Tavernes de la Valldigna31UD Castellonense
CD Pedreguer33UE Alcudia
Pego CF22UD Portuarios
CD Denia31UD Carcaixent
Racing Rafelcofer CF12UD Alginet
UD Canals00Alcasser CF
Muro CF22SD Sueca
CD Llosa10CD Enguera
CD Javea10L Olleria CF
Jornada 25
L Olleria CF22CFUE Tavernes de la Valldigna
UD Castellonense11CD Pedreguer
UE Alcudia31Pego CF
UD Portuarios30CD Denia
UD Carcaixent30Racing Rafelcofer CF
UD Alginet21UD Canals
Alcasser CF06Muro CF
SD Sueca11CD Llosa
CD Enguera10CD Javea
Jornada 26
CD Pedreguer12CFUE Tavernes de la Valldigna
Pego CF01UD Castellonense
CD Denia12UE Alcudia
Racing Rafelcofer CF11UD Portuarios
UD Canals20UD Carcaixent
Muro CF31UD Alginet
CD Llosa11Alcasser CF
CD Javea11SD Sueca
CD Enguera22L Olleria CF
Jornada 27
L Olleria CF-CD Pedreguer
CFUE Tavernes de la Valldigna-Pego CF
UD Castellonense-CD Denia
UE Alcudia-Racing Rafelcofer CF
UD Portuarios-UD Canals
UD Carcaixent-Muro CF
UD Alginet-CD Llosa
Alcasser CF-CD Javea
SD Sueca-CD Enguera
Jornada 28
Pego CF-CD Pedreguer
CD Denia-CFUE Tavernes de la Valldigna
Racing Rafelcofer CF-UD Castellonense
UD Canals-UE Alcudia
Muro CF-UD Portuarios
CD Llosa-UD Carcaixent
CD Javea-UD Alginet
CD Enguera-Alcasser CF
SD Sueca-L Olleria CF
Jornada 29
L Olleria CF-Pego CF
CD Pedreguer-CD Denia
CFUE Tavernes de la Valldigna-Racing Rafelcofer CF
UD Castellonense-UD Canals
UE Alcudia-Muro CF
UD Portuarios-CD Llosa
UD Carcaixent-CD Javea
UD Alginet-CD Enguera
Alcasser CF-SD Sueca
Jornada 30
CD Denia-Pego CF
Racing Rafelcofer CF-CD Pedreguer
UD Canals-CFUE Tavernes de la Valldigna
Muro CF-UD Castellonense
CD Llosa-UE Alcudia
CD Javea-UD Portuarios
CD Enguera-UD Carcaixent
SD Sueca-UD Alginet
Alcasser CF-L Olleria CF
Jornada 31
L Olleria CF-CD Denia
Pego CF-Racing Rafelcofer CF
CD Pedreguer-UD Canals
CFUE Tavernes de la Valldigna-Muro CF
UD Castellonense-CD Llosa
UE Alcudia-CD Javea
UD Portuarios-CD Enguera
UD Carcaixent-SD Sueca
UD Alginet-Alcasser CF
Jornada 32
Racing Rafelcofer CF-CD Denia
UD Canals-Pego CF
Muro CF-CD Pedreguer
CD Llosa-CFUE Tavernes de la Valldigna
CD Javea-UD Castellonense
CD Enguera-UE Alcudia
SD Sueca-UD Portuarios
Alcasser CF-UD Carcaixent
UD Alginet-L Olleria CF
Jornada 33
Racing Rafelcofer CF-L Olleria CF
CD Denia-UD Canals
Pego CF-Muro CF
CD Pedreguer-CD Llosa
CFUE Tavernes de la Valldigna-CD Javea
UD Castellonense-CD Enguera
UE Alcudia-SD Sueca
UD Portuarios-Alcasser CF
UD Carcaixent-UD Alginet
Jornada 34
UD Canals-Racing Rafelcofer CF
Muro CF-CD Denia
CD Llosa-Pego CF
CD Javea-CD Pedreguer
CD Enguera-CFUE Tavernes de la Valldigna
SD Sueca-UD Castellonense
Alcasser CF-UE Alcudia
UD Alginet-UD Portuarios
L Olleria CF-UD Carcaixent

JugadorGolesPartidos
Imagen jugador equipoPuig1824
Imagen jugador equipoCalzado619
Imagen jugador equipoMarioCuenca223
Imagen jugador equipoCoke123
Imagen jugador equipoMonleón120
Imagen jugador equipoHugo119
Imagen jugador equipoToni115
Imagen jugador equipoGayón115
Imagen jugador equipoIvan Cuenca110

Utilizamos cookies propias y de terceros para elaborar información estadística y mostrarte publicidad personalizada a través del análisis de tu navegación, conforme a nuestra política de cookies. El usuario tiene la posibilidad de configurar su navegador pudiendo, si así lo desea, impedir su utilización, aunque debera tener en cuenta que dicha acción podrá ocasionar dificultades en la navegación. Si continúas navegando, aceptas su uso.

AceptarCambiar configuración